Szkolenie dla Ratowników Drogowych

Szkolenie dla Ratowników Drogowych

Centrum Szkolenia Ratownictwa Drogowego przy Automobilklubie w Bydgoszczy organizuje szkolenie dla Ratowników Drogowych AB.

Szkolenie teoretyczne i praktyczne obejmuje działania z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ratownictwa drogowego.

Kurs zakończony będzie egzaminem pisemnym i praktycznym.

Szkolenie organizowane jest dla wszystkich osób, które ukończyły 17 roku życia.

 

Istnieje możliwość uczestnictwa w samym kursie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Całe szkolenie wraz z egzaminem trwać będzie do 4 dni, w kwocie 100zł poza szkoleniem kursant zyskuje świadectwo Ratownika Drogowego AB, kamizelkę odblaskową z napisem „RATOWNIK DROGOWY” oraz brelok-maseczkę CPR do sztucznego oddychania z rękawiczkami.

Po dobrowolnym wstąpieniu do „Automobilklubu Bydgoskiego” absolwenci otrzymują legitymację z numerem ratownika w formie papierowej książeczki i plastikowej legitymacji ze zdjęciem. Organizatorzy proszą o zgłoszenia kandydatów drogą mailową pod adres szkolenieratownictwo02@gmail.com w zgłoszeniu proszę podać IMIĘ, NAZWISKO oraz TELEFON KONTAKTOWY. Więcej informacji pod numerem „579-246-283”(Jakub Sykuła).

Kurs odbywać się będzie na terenie parafii Strzelce Górne.

Organizator szkolenia wystawia również faktury VAT.

Posted on: 6 sierpnia 2018admin