Spotkanie opłatkowe RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Spotkanie opłatkowe RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

Spotkanie opłatkowe RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA

W minioną środę po wieczornej Mszy św. i wymianie tajemnic różańcowych odbyło się spotkanie opłatkowe członków naszej wspólnoty różańcowej. Ksiądz proboszcz rozpoczął je odczytaniem fragmentu z Pisma Świętego i złożeniem życzeń obecnym na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Głos zabrali także zelatorzy. Następnie wszyscy zebrani połamali się tradycyjnie opłatkiem, co było bardzo wzruszającą chwilą. A potem zasiedliśmy przy przepysznych ciastach, ciasteczkach i pierniczkach. Spotkanie przebiegło w niezwykle radosnej atmosferze. Niech żałują Ci, których nie było…

Każda z Róż wybrała patrona dla swojej wspólnoty i tak mamy dwie Róże żeńskie: Różę św. Filomeny i Różę św. Rity. A Róża męska to Róża św. Ojca Pio.

Radosnego oczekiwania na przyjście Pana! R. Ś.

Posted on: 9 grudnia 2019admin