Przygotowania do Peregrynacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej cały czas trwają!

Przygotowania do Peregrynacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej cały czas trwają!

Maryjo!

Jesteśmy, pamiętamy i czuwamy…

Przygotowania do Peregrynacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej cały czas trwają. W minioną sobotę mieszkańcy każdej miejscowości w naszej parafii przystrajali ulice i drogi, aby uświetnić tę uroczystość nie tylko w kościele. Efekt jest niezwykły! Pragniemy w ten sposób pokazać, że cała nasza parafialna społeczność oczekuje przybycia Obrazu Matki Boskiej Jasnogórskiej.

W sobotni poranek rozpoczęliśmy ponownie nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca wynagradzające Maryi wszelkie zniewagi wobec Jej Niepokalanego Serca. Od jutra zaczynają się Misje, a tym samym czas duchowego ubogacenia. Obyśmy wykorzystali każdy dzień! Plan jest tak przygotowany, że każdy może skorzystać z tego wyjątkowego czasu łaski. z

Posted on: 6 marca 2019admin