I Komunia św. (16-06-2020)

I Komunia św. (16-06-2020)

I KOMUNIA ŚW.

1. Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii będzie w ostatnią niedzielę maja o godz. 11.30 (to stały termin).
2. Przygotowanie do Pierwszej Komunii św. trwa dwa lata.
3. Zapisy dzieci z klas II Szkoły Podstawowej w dniach od 19 sierpnia 2019 r. do 7 września 2019 r. w biurze parafialnym. Dzieci, których rodzice nie zgłoszą w terminie oraz nie przygotowane (np. nie uczestniczące we Mszy św. niedzielnej, w katechezie przy parafii), będą miały Komunię św. w klasie czwartej lub później.
4. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych z klas II – 15 czerwca (w poniedziałek) o godz. 19.00 w kościele.
5. Od 16 do 30 czerwca zapraszam rodziców (mamę oraz tatę) dzieci I komunijnych z klas II na spotkania indywidualne do biura parafialnego w celu podsumowania pierwszego roku przygotowania do Komunii św. Koniecznie proszę przynieść książeczki z wpisami o uczestnictwie w Mszy św. (od września 2019r do marca 2020r). Jeżeli rodzice nie mogą przybyć w godzinach urzędowania biura parafialnego, proszę umawiać się pisząc na maila z podaniem dnia i godziny. 
6 . KOMUNIA ŚWIĘTA – 2020r.

14 czerwca dla dzieci:

– Xavier Brzyski

– Kinga Gerka

– Wiktor Haraszkiewicz

– Zofia Hryszkiewicz

– Kamil Janicki

– Oliwier Nykiel

– Olgierd Pastwa

21 czerwca: 

– Konrad Lewandowski

– Olgierd Maternowski

– Filip Pinczewski

– Antonina Rytlewska

– Łucja Rytlewska

– Amelia Zygmunt

28 czerwca:

– Jakub Stancelewski

– Kinga Szczukowska

– Julia Tobolewska

– Pola Trzebiatowska

– Julia Wilcz

– Agata Zielińska

– Eliza Zmudzińska

– Jan Zmudziński

5 lipca:

– Bartłomiej Finor

– Emil Muszyński

– Laura Twardowska

– Alicja Polańska

– Dominik Durszewicz

– Barbara Grądziel

– Laura Kilińska