I Komunia św. (14-09-2020)

I Komunia św. (14-09-2020)

I KOMUNIA ŚW.

1. Uroczystość Pierwszej Komunii św. w naszej parafii będzie w ostatnią niedzielę maja o godz. 11.30 (w związku z panującą epidemią, termin Komunii w 2021 r. może ulec zmianie). 
2. Przygotowanie do Pierwszej Komunii św. trwa dwa lata.
3. Zapisy dzieci z klas II Szkoły Podstawowej w dniach od 31 sierpnia 2020 r. do 5 września 2020 r. w biurze parafialnym. Zgłoszenia przyjmuję w dni powszednie (poza niedzielą!). Dzieci, których rodzice nie zgłoszą w terminie oraz nie przygotowane (np. nie uczestniczące we Mszy św. niedzielnej, w katechezie przy parafii), będą miały Komunię św. w klasie czwartej lub później.
4. Spotkanie dla rodziców dzieci I komunijnych z klas II – 28 września (w poniedziałek) o godz. 19.00 w kościele. Proszę o zachowanie wszystkich rygorów sanitarnych tzn. zakrycia nosa i ust oraz zachowanie odpowiedniej odległości. 
5. Poświęcenie różańców dzieciom z klas III – 7 października (środa) o godz. 17.15. 
6. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych 10 października (w sobotę) w kościele:
  • z klas III o godz. 10.00 
  • z klas II o godz. 11.00
Proszę o zachowanie wszystkich rygorów sanitarnych tzn. zakrycia nosa i ust oraz zachowanie odpowiedniej odległości.