10 lutego 2019r

V Niedziela Zwykła

1. Zebranie wiejskie odbędzie się 11 lutego (poniedziałek) o godz. 17.30. w Szkole Podstawowej w Strzelcach Górnych. Głównym punktem zebrania będzie wybór Sołtysa i Rady Sołeckiej w Strzelcach Górnych.

2. Biuro parafialne w środę nieczynne.

3. Różaniec w środę o godz. 17.30. Różaniec poprowadzą mężczyźni, ojcowie w intencji dzieci. Po Mszy św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

4. Za tydzień w niedzielę składka inwestycyjna. Przeznaczymy ją na zakup materiałów, proporczyków, flag na wystrój kościoła i terenu przy kościele przed peregrynacją Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej.

5. W czwartek zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Osoby, które chcą przyjąć księdza z wizytą duszpasterską a nie mogły tego uczynić w wyznaczonym terminie proszę o kontakt i podanie terminu dogodnego dla siebie. Można kontaktować się pisząc pod adres biuro@parafiastrzelcegorne.pl, zgłaszając się do biura parafialnego lub telefonicznie.

6. Nasza parafia przygotowuje się do misji parafialnych oraz nawiedzenia ikony Matki Bożej Częstochowskiej. Misje parafialne przeżywać będziemy od 6 marca (Środa Popielcowa) do 12 marca. Bardzo proszę o przygotowanie duchowe oraz zewnętrzne znaki wiary poprzez ustrojenie okien, płotów, posesji. Materiały do strojenia po cenach hurtowych będzie można nabywać w czasie otwarcia biura albo po każdej Mszy św. Folder z programem misji i nawiedzenia jest na stronie internetowej parafii oraz na półce przy wejściu do kościoła.

7. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klas III – 18 lutego (poniedziałek) o godz. 19.00 w salce.

8. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej w celu omówienia misji parafialnych i peregrynacji Obrazu – 20 lutego (środa) o godz. 18.40.

9. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych z klas II – 21 lutego (czwartek) o godz. 19.00 w salce.

10. Msza św. z prośbą o uzdrowienie będzie 26 lutego (wtorek) o godz. 18.00.

11. Nasza parafia z Biurem Pielgrzymkowo – Turystycznym „Arkus” współorganizuje pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela w dniach 14 – 21 października 2019r. Koszt to 3790 zł i 110 euro. Zapisy w biurze parafialnym. Szczegóły na stronie internetowej parafii.