10.10.2021

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj obchodzimy XXI Dzień Papieski połączony ze zbiórką do puszek na rzecz stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Msza św. z prośbą o uzdrowienie będzie 12 października (wtorek) o godz. 18.00.

3.  Różaniec w dni powszednie o godz. 17.15 (oprócz wtorku – we wtorek po Mszy św. o godz. 8.30). W niedzielę o godz. 16.00. Proszę o prowadzenie różańca: w poniedziałek dzieci pierwszokomunijne z klas IIIw środę mężczyźni, ojcowie w intencji dzieciw czwartek służba liturgiczna (lektorzy, ministranci i aspiranci) oraz młodzież przygotowująca się do bierzmowaniaw piątek dzieci pierwszokomunijne z klas II

4. Od najbliższej środy będzie można składać wymienianki roczne za zmarłych. Proszę czytelnie wypisać je na kartce.

5. W piątek:spotkanie Scholi Dziecięcej o godz. 18.30 w kościelespotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z klas VIII i starszej o godz. 19.00 w salce

6. Za tydzień w niedzielę składka inwestycyjna. Przeznaczymy ja na spłatę płytek w kaplicy.

7.  Młodzież zaprasza na czuwanie – 22 października (piątek) po Mszy o godz. 18.30.

8.  Kontynujemy nawiedzenie Obrazu Matki Boskiej Pięknej Miłości w naszych rodzinach.  Obraz przekazujemy o godz. 19.00. Można umówić się z sąsiadami i przekazać Ikonę o innej godzinie.

10 października – Żurawia 6

11 października – Żurawia 8-10

12 października – Żurawia 11

13  października – Spokojna 6

14 października – Plażowa 2

15 października – Pogodna 2

16 października – Pogodna 1

17 października – Pogodna 3

18 października – Pogodna 8

19 października – Pogodna 5

20 października – Pogodna 10

21 października – Plażowa 8

22 października – Tęczowa 6

23 października – Tęczowa 8

24 października – Tęczowa 10

25 października – Tęczowa 24

9. W minionym tygodniu poświęciliśmy kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu.  Kaplica adoracji jest otwarta od godz. 5.00 do 24.00. Dziękuję panu Rafałowi Śliwie za zamontowanie lampy nad wejściem do kaplicy, za założenie monitoringu (dwie kamery) panu Dawidowi Marek, za ofiarowanie 10 metrów sześciennych ziemi ogrodowej panu Henrykowi Karczewskiemu, panu Andrzejowi Sochackiemu za przerzucenie ziemi do kwietnika, pani Renacie Śliwie za umycie okien w kaplicy, za użyczenie zagęszczarki panu Waldemarowi Zielińskiemu. Dziękuję za założenie chodnika przy podjeździe panom i młodzieży: Grzegorzowi Knitter, Rafałowi i Kamilowi Śliwom, Jakubowi Baumanowi, Jarosławowi Pawlakowi, Wiesławowi Schalau, Leszkowi Pilińskiemu,, Waldemarowi Klawonowi, Heronimowi Włodarczykowi, Andrzejowi Rak. Za skoszenie trawy na cmentarzu dziękuję panu Maciejowi i Janowi Zmudzińskim.Dziękuję za modlitwę w intencji naszej wspólnoty parafialnej oraz za ofiary składane w kościele, jak również składne indywidualnie oraz na konto parafialne. Numer konta parafialnego 66102014750000830202442119.

10.  Został już otwarty kalendarz intencji mszalnych na rok 2022.

11. Pan Bóg powołał do wieczności:
– śp. Zygfryda Korcza ze Strzelec Górnych
– śp. Barbarę Olszewską z Jarużyna, pogrzeb w piątek (15.X) o godz. 11.30 różaniec, o godz. 12.00 Msza św. i pogrzeb na cmentarzu w Bydgoszczy – Fordonie przy ul. Piastowej
– śp. Alicję Kulpińską ze Strzelec Górnych, pogrzeb w sobotę (16.X) o godz. 12.00 różaniec, o godz. 12.30 Msza św. i pogrzeb na cmentarzu parafialnym
 Wieczny odpoczynek…