Bierzmowanie (13-09-2021)

BIERZMOWANIE (13-09-2021)

1. Od 16 sierpnia do 17 września (TERMIN PRZEDŁUŻONY) zapraszam kandydatów do bierzmowania do biura parafialnego na rozmowę i podsumowanie kolejnego roku przygotowania. Proszę przynieść książeczki z wpisami. Wydam nowe książeczki. Czas to godziny urzędowania w biurze parafialnym (środa godz. 16.30 – 17.15, sobota godz. 8.30 – 9.30) lub po zaraz po Mszy św. od poniedziałku do soboty włącznie. Proszę nie załatwiać tych spraw w niedzielę.

Można także umawiać się na indywidualne spotkania. Proszę podać termin i godzinę kontaktując się: biuro@parafiastrzelcegorne.pl

2. Do 4 września trwają zapisy młodzieży z klas VII, która pragnie przygotowywać się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Zgłoszenia przyjmuję w dni powszednie (poza niedzielą).

3. Do pierwszej spowiedzi na rozpoczęcie tego roku formacji proszę wszystkich kandydatów, aby przystąpili do 17 września. Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą św.  (w piątek 17 września od godz. 17.00 do 17.55).

4. Czuwanie dla młodzieży przed świętem naszego Patrona św. Stanisława Kostki – 17 września (piątek) od godz. 18.30. Młodzież naszej parafii zaprasza wszystkich kandydatów.
5. Najbliższe spotkanie dla młodzieży z klas VIII i młodzieży starszej – 1 października o godz. 19.00 w salce.
6. Spotkanie dla młodzieży z klas VII – 8 października o godz. 19.00 w kościele.
7. Proszę o usprawiedliwienie każdej nieobecności. Zgłosić na  biuro@parafiastrzelcegorne.pl

8. Kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców bardzo proszę o zapoznanie się ze wskazaniami KEP:
WSKAZANIA KONFERENCJI EPISKOPATU POLSKI DOTYCZĄCE PRZYGOTOWANIA DO PRZYJĘCIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA
Dokument zatwierdzony przez Księży Biskupów podczas 375. Zebrania Plenarnego KEP w Warszawie 13-14.03.2017 r.