2.06.2019 Rocznica Pierwszej Komunii

2.06.2019 Rocznica Pierwszej Komunii

Rocznica przyjęcia I Komunii Świętej

2 czerwca na Mszy Świętej o godzinie 11.30 dzieci z klasy IV obchodziły rocznicę pierwszego pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Było to przypomnienie, jak wielkie wydarzenie przeżywali rok temu.

Przyjęcie Komunii Świętej to najpiękniejszy wyraz miłości do Boga, dlatego dzieci i ich rodzice dziękowali za każdą przyjętą przez ostatni rok komunię, za każdą spowiedź, za dar bliskości Jezusa oraz za wszystkie dary otrzymane od Pana.

Oby każda Komunia Święta była przyjmowana przez te dzieci z taką wiarą i z takim przejęciem jak ta pierwsza. Życzymy Im, by Ich serca zawsze były czyste i otwarte na Bożą Miłość. By jak najczęściej przystępowali do Stołu Pańskiego i umocnieni Ciałem Pana Jezusa wytrwali w swoich dziecięcych przyrzeczeniach złożonych podczas Pierwszokomunijnej Mszy Świętej. Niech Bóg Wam błogosławi!

Po uroczystości dzieci wraz z rodzicami i księdzem proboszczem świętowali wspólnie na zorganizowanym grillu.

Posted on: 2 czerwca 2019admin