Budowa Chóru – ciąg dalszy prac – Tydzień trzeci

Budowa Chóru – ciąg dalszy prac – Tydzień trzeci

Trzeci tydzień budowy chóru i remontu kościoła

Trwają prace związane z budową chóru i remontem kościoła. W minionym tygodniu dokończone zostało zbrojenie płyty chóru i zalano ją betonem. Wykuto nowy otwór pod boczne drzwi wejściowe, które zostały zdemontowane i przeniesione w to nowe miejsce, a powstała wnęka obrobiona. Otwór po dawnym wejściu bocznym zamurowano. Częściowo usunięto szalunek płyty chóru i schodów. Zalana została ława fundamentowa ścian pod przedłużenie tarasu i postawiono te ściany. Zasypane zostały otwory pod filary chóru. Zamontowano nadproża nad drzwi wejściowe do mającej powstać kaplicy. Zdemontowano rury do ogrzewania na chórze. Ułożono nowe kable do rzutnika.

 

Posted on: 11 maja 2020admin