25-09-2020 Czuwanie modlitewne ze Świętym Stanisławem Kostką

25-09-2020 Czuwanie modlitewne ze Świętym Stanisławem Kostką

Czuwanie modlitewne

ze Świętym Stanisławem Kostką

25 września młodzież z naszej parafii poprowadziła spotkanie modlitewne i adorację Najświętszego Sakramentu.

Na orędownika wybrali św. Stanisława Kostkę, patrona młodzieży, którego zaprosili nie tylko na wieczorne spotkanie, ale przede wszystkim do swojego życia. Ten niezwykły święty pokazuje bowiem, jak można zostać świętym, mając zaledwie kilkanaście lat. Zwłaszcza teraz, w rzeczywistości, w której żyjemy, we współczesnym świecie, w którym młodzi ludzie stają na rozdrożu własnych słabości, nałogów, szukają właściwej drogi…

Panie Jezu, chcemy dziś oddawać nasze serca Tobie przez wstawiennictwo Świętego Stanisława Kostki. W głębokiej miłości przyjmij Panie nasze modlitwy i spraw, abyśmy stali się narzędziami Twojej miłosiernej miłości.

Posted on: 30 września 2020admin