Dożynki parafialne 2021

Dożynki parafialne 2021

„Czego chcesz od nas, Panie, za Twe hojne dary?
Czego za dobrodziejstwa, którym nie masz miary?
Kościół Cię nie ogarnie, wszędy pełno Ciebie:
I w otchłaniach, i w morzu, na ziemi, na niebie.
Złota też, wiem, nie pragniesz, bo to wszytko Twoje,
Cokolwiek na tym świecie człowiek mieni swoje.
Wdzięcznym Cię tedy sercem. Panie, wyznawamy,
Bo nad to przystojniejszej ofiary nie mamy.”

 

W ubiegłą niedzielę 22 sierpnia na Mszy świętej o godzinie 11:30 obchodziliśmy dożynki parafialne w podzięce za zebrane plony oraz w intencji wszystkich rolników, ogrodników i sadowników. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli trud przygotowania wieńców dożynkowych i przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Serdeczne Bóg zapłać!

 

 

 

Posted on: 24 sierpnia 2021Renata Śliwa