Kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu

Kaplica Adoracji Najświętszego Sakramentu

Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię (Mt 11, 28)

W pierwszy czwartek  października 2021r.  zainaugurowano  otwarcie  kaplicy adoracji w naszej świątyni.  Uroczystość poświęcenia rozpoczęła Msza Święta o godzinie 18.00, którą sprawował ksiądz proboszcz Maciej Andrzejewski.

Zachęcamy do częstej modlitwy, skupienia oraz adoracji Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Jak powiedział podczas homilii ksiądz proboszcz: Kaplica jest naszą odpowiedzią na codzienny pośpiech i zabieganie. Wszyscy potrzebujemy wewnętrznego spokoju, wyciszenia przed pracą czy po całym dniu wypełnionym rozmaitymi obowiązkami.

Adoracja Najświętszego Sakramentu to osobiste spotkanie z Jezusem, który jest Drogą, Prawdą i Życiem. Dlatego Pan Jezus zaprasza Cię do naszej parafialnej Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu, gdzie czeka na każdego.

Kaplica otwarta jest od godziny 5.00 rano do 24.00.

Posted on: 8 października 2021Renata Śliwa