JUBILEUSZ ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH KSIĘDZA PROBOSZCZA MACIEJA ANDRZEJEWSKIEGO

JUBILEUSZ ŚWIĘCEŃ KAPŁAŃSKICH KSIĘDZA PROBOSZCZA MACIEJA ANDRZEJEWSKIEGO

W sobotę 14 maja ks. Maciej Andrzejewski obchodził 25. rocznicę święceń kapłańskich, które 17 maja 1997r. przyjął w Gnieźnie z rąk abp. Henryka Muszyńskiego.

Niezwykle uroczysta Msza św. w podziękowaniu za dar powołania i za wszelkie otrzymane łaski  rozpoczęła się o godzinie 11.00, koncelebrowana przez Jubilata i ks. Sławomira Bednarka. Na zakończenie Eucharystii okolicznościowe życzenia złożyli przedstawiciele Gminy Dobrcz, Ochotniczej Straży Pożarnej w Suponinie oraz parafialnych wspólnot: Rady Parafialnej, miejscowej Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych, Róż Żywego Różańca, służby liturgicznej, dzieci, młodzieży i dorosłych z posługi muzycznej. Wyrazem pamięci i szacunku były towarzyszące życzeniom piękne kwiaty i upominki.

Księże Proboszczu, czcigodny Jubilacie,

Życzymy Ci wszelkich łask Bożych i sił potrzebnych w pracy duszpasterskiej, byś przez kapłańskie ręce  niósł ludziom Jezusa.

Niech zawsze prowadzi Cię Duch Święty, a towarzyszy mądrość, ludzka życzliwość i wsparcie.

Życzymy żelaznego zdrowia, anielskiej cierpliwości, dużo radości i pięknych owoców pracy kapłańskiej. Polecamy Cię nieustannej opiece Maryi Panny!

Szczęść Boże!

Posted on: 16 maja 2022Renata Śliwa