SPOTKANIE WSPÓLNOTY ŻYWEGO RÓŻAŃCA WE WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

SPOTKANIE WSPÓLNOTY ŻYWEGO RÓŻAŃCA WE WSPOMNIENIE NMP RÓŻAŃCOWEJ

Październik to miesiąc szczególnej modlitwy różańcowej. W piątek 7 października odbyło się spotkanie ze WSPÓLNOTĄ ŻYWEGO RÓŻAŃCA, które rozpoczęło się modlitwą różańcową o godzinie 17.15 i Mszą Świętą w intencji wszystkich należących do tej wspólnoty. Zakończyliśmy je poczęstunkiem w kawiarence.

Św. Maksymilian Kolbe pisał: „Wiele odmówionych różańców, to wiele ocalonych dusz” Za pomocą różańca możemy uratować wiele naszych bliźnich. Jakże to wielkie miłosierdzie! Gdy po śmierci staniemy na Sądzie Bożym, Bóg nam pokaże, ile dusz uratowaliśmy przez nasze modlitwy. Wszystkie dusze, które trafiły do nieba, na pewno wyjdą nam z wdzięczności na spotkanie i wstawią się za nami u Boga.

Zachęcamy do wspólnej modlitwy codziennie przed Mszą Świętą.

Posted on: 9 października 2022Renata Śliwa