NAGRANIE Z KOLĘDOWANIA 6 STYCZNIA

NAGRANIE Z KOLĘDOWANIA 6 STYCZNIA

Rodzinne kolędowanie w naszej parafii odbyło się 6 stycznia i przyciągnęło wiele osób, które z przyjemnością wzięły w tym wydarzeniu udział. Spotkanie prowadziła i ubogaciła rozważaniami Kasia Śliwa. A kolędowanie (śpiew) przygotowali Iwona i Jakub Baumann wraz ze śpiewającymi na codzień w naszym kościele osobami oraz pani Aleksandra Trella, której towarzyszył Zespół Uwielbienia oraz chór dzieci z trzech szkół : Strzelec Górnych, Kotomierza i Dobrcza. Żywą szopkę przygotowali i odegrali parafialni aktorzy.

– Święta Rodzina – Monika, Rafał i Antoś Śladewscy, którym towarzyszyły aniołki Zosia i Staś,

– pozostałe anioły to: Weronika Borowska, Kinga Mikurenda oraz Basia I Lidia Pastuszak,

– pastuszkami byli: Bartek, Mateusz i Agnieszka Borowscy, Tymek Mikurenda oraz Darek i Mikołaj Schmidt,

– Trzej Królowie to Jakub Borowski, Ian King oraz Tomasz Schmidt,

– owieczkami byli: Michał i Weronika Burzych,

– w wielbłąda wcieliły się Magda Burzych i Joanna King.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego wydarzenia serdecznie dziękujemy. Aby odświeżyć wspomnienie tego niezwykłego wieczoru zachęcamy do obejrzenia nagrania pana Macieja Osaka.

 

 

 

Posted on: 15 stycznia 2023Renata Śliwa