Spotkanie z Martą Machnacką – Fitoterapia w dermatologii czyli jakie zioła lubi nasza skóra. 

Spotkanie z Martą Machnacką – Fitoterapia w dermatologii czyli jakie zioła lubi nasza skóra. 

Spotkanie z Martą Machnacką zaproszoną przez Klub Młodych Mam w temacie – Fitoterapia w dermatologii czyli jakie zioła lubi nasza skóra.

 

W kameralnym gronie zainteresowanych – podczas zabaw najmłodszych dzieci w pobliżu swoich Mam – wysłuchałyśmy bardzo ciekawego wykładu, dotyczącego dbania o część ciała, która zajmuje największą powierzchnię, czyli skórę. Nasza prelegentka opowiedziała o zastosowaniu roślin, które na co dzień nas otaczają: rumianek, skrzyp, pokrzywa, sosna, brzoza, pietruszka, czerwona porzeczka i wiele, wiele innych. Tym samym rozpoczęłyśmy comiesięczny cykl wykładów dotyczących dbania o zdrowie naszych rodzin z udziałem darów natury.

 

Spotkania Klubu Młodych Mam odbywają się w każdą środę o godz 10.00 w kawiarence. Te z zaproszonym Gościem najczęściej mają formę otwartą i będą zapowiadane w ogłoszeniach parafialnych.

Zapraszamy!

Anna Schmidt

Posted on: 25 maja 2024Renata Śliwa