Akt zawierzenia apostolatu Margaretka Niepokalanemu Sercu Maryi

Akt zawierzenia apostolatu Margaretka Niepokalanemu Sercu Maryi

Niepokalane Serce Maryi, ściśle zjednoczone z Sercem Jezusa, Tobie zawierzam apostolat Margaretka w naszej parafii (diecezji / ojczyźnie). Zawierzam siebie, moje plany i pragnienia, trudności i cierpienia, dobra duchowe i doczesne, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość, ciało i duszę. Zawierzam wszystkich kapłanów oraz modlące się za nich osoby. Proszę pokornie, zdepcz głowę szatana i zniwecz jego nikczemne plany ataku na kapłanów. O Niepokalane Serce Maryi, roztocz nad nami swoje panowanie, uproś nam wszelkie łaski potrzebne do poznania i wypełnienia woli Twojego Syna i naucz za Twoim przykładem unikać wszelkiego grzechu, który rani Ciebie jak ostre kolce. Przez Twoje Niepokalane Serce zawierzam siebie, kapłanów i cały apostolat Margaretka Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

Amen.